تاریخچه

شرکت سرین فلز دارنده ی پروانه بهره برداری در زمینه ساخت تانکهای ضربه گیر و اتصالات آبرسانی فولادی با بهره گیری از دانش فنی روز وتجهیزات مدرن و با تیمی مجرب از متخصصین و پرسنل کار آزموده ، محصولات خود را در فازهای طراحی و ساخت تانکهای ضربه گیر و اتصالات آبرسانی فولادی ارائه می نماید.

 

 

 

 

 

فعالیت این شرکت با طراحی و تولید تانکهای ضربه گیر آغاز شد. با توجه به نیاز صنایع کشور و همچنین تعهد این شرکت نسبت به تولید محصول با کیفیت و قیمتهای رقابتی  ، شرکت سرین فلز در مدت زمان کوتاهی موفق گردید به عنوان بزرگترین تولید کننده تانکهای ضربه گیر با شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی همکاری نموده و بالاترین رزومه کاری به لحاظ تعداد و تنوع حجم و فشار را از آن خود نماید.

طراحی تانکهای ضربه گیر بر اساس استانداردهای روز دنیا در زمینه تولید مخازن تحت فشار ، بکار گیری تجهیزات CNC  و کاملا اتوماتیک جهت فرایندهای برشکاری و جوشکاری ، تنش زدایی و همچنین طراحی و اجرای سیستمهای ابزار دقیق و مانیتورینگ جهت تسهیل بهره برداری از تانک های ضربه گیر مواردی هستند که شرکت سرین فلز را به عنوان اولین دارنده ی پروانه بهره برداری در زمینه تولید تانکهای ضربه گیر ،در این صنعت متمایز نموده اند.

این مجموعه درراستای گسترش حوزه فعالیت خود با توجه به دارا بودن دانش فنی روز و امکانات تولید از جمله فضای تولید مناسب و تجهیزات مناسب مورد نیاز جهت تولید انواع اتصالات فولادی ،  تولید انواع فلنج ، زانو ؛ سه راهی ، اتصال قابل پیاده کردن ، اتصال قابل انبساط ، تبدیل های کونیک و shaped ، دریچه تخلیه و . . . را آغاز نمود که با توجه به رضایت مشتریان این شرکت از تولیدات پیشین ، محصولات جدید نیز به سرعت مورد توجه صنایع کشور قرار گرفته و در حال حاضربخش قابل توجهی از نیاز کشور توسط این شرکت تامین می گردد.

                       

                    


دفتر مرکزی :استان البرز - کرج - میدان مادر - جنب بانک پارسیان - ساختمان سهند - واحد 13 کد پستی: 3133614657

آدرس کارخانه : استان قزوین - شهرستان بویئن زهرا - شهرک صنعتی آراسنج - خیابان رازقی کدپستی: 4551168775